Slide سلام دوست عزیز
ممنون از اینکه ما را انتخاب کردید.
از الان تا آخر این راه، با قدرت همراه شما هستیم.
شما از الان تا همیشه به این صفحه از طریق پنل کاربری خود که در سایت خرید را انجام داده اید، دسترسی دارید. پس نگران نباشید و اگر به روز رسانی جدیدی در این پکیج انجام شود حتما به شما اطلاع رسانی می شود.
لطفا تمام مراحل پایین را به ترتیب انجام دهید...

Slide burseonline ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید instagram telegram

Slide (1) چگونه دانلود کنیم. لطفا کلیپ زیر را با دقت ببینید

Slide «مرحله دوم» برنامه های زیر به صورت پیش فرض روی گوشی ها نصب می باشند ولی در صورت نیاز آن ها را از برنامه googleplay روی گوشی خود نصب کنید.
1) برنامه zip
2) برنامه word
3) برنامه pdf
برای ورود به برنامه google play می توانید روی لینک زیر کلیک کنید google play

Slide «مرحله سوم» - ثبت نام در سایت آلپاری از طریق لینک زیر در سایت آلپاری ثبت نام کنید. alpari 1) نام و نام خانوادگی خود را به لاتین وارد کنید.
2) یک ایمیل و شماره همراه معتبر وارد کنید.
3) تیک توافقنامه را فعال کنید و گزینه ادامه را بزنید.
4) کشور و شهر خود را انتخاب کنید و گزینه ادامه را بزنید.
5) گزینه SMS را تیک بزنید. گزینه دریافت کد را بزنید و کد فعالسازی را که برای شما ارسال می شود را وارد کنید و در نهایت روی گزینه اتمام ثبت نام کلیک کنید.
6) اکنون به حساب کاربری خود وارد شده و طبق توضیحات سایت رمز کابین خود را ایجاد کنید. رمز عبور باید حداقل شامل 8 کاراکتر باشد و حتما شامل اعداد و حروف کوچک و بزرگ لاتین باشد. شما می توانید از کاراکترهای خاص مانند * نیز در رمز عبور خود استفاده کنید.
7) از طریق مراحل زیر حساب خود را تایید کنید:
- وارد قسمت «حساب من» شوید و از قسمت ارسال مدارک گزینه گذر نامه یا کارت ملی را انتخاب کنید و عکس واضح از کارت ملی خود را آپلود کنید.
- گزینه ارسال را بزنید.
- مدارک شما توسط کارشناسان آلپاری بررسی و پس از مدتی تایید می شود.
- اگر برای وارد شدن به کابین شخصی خود به مشکل برخوردید می توانید از طریق گزینه بازیابی، پسورد جدیدی دریافت کنید.
- در فصل دو پکیج آموزش ساخت حساب و غیره را آموزش دادیم.

Slide «فصل 1» - بررسی و انتخاب یک بروکر مناسب «فصل 2» - افتتاح حساب «فصل 3» - آموزش کامل متاتریدر «فصل 4» - ویژگی های بازار فارکس «فصل 5» - تحلیل تکنیکال «فصل 6» - استراتژی ها

Slide «پشتیبانی» به دلیل حجم بالای پیام ها، سعی کنید پیام های خود را به صورت خلاصه بنویسید و چون پیام ها به ترتیب پاسخ داده می شوند، سعی کنید منتظر جواب بمانید تا در انتهای صف پاسخگویی قرار نگیرید... telegram پشتیبانی تلگرام